O nás

Spoločnosť Busy s.r.o. poskytuje komplexné dopravné služby pravidelnej a nepravidelnej prepravy osôb s niekoľkoročnou tradíciou. V súčasnosti je hlavným zameraním predovšetkým poskytovanie príležitostnej nepravidelnej a zákazkovej expresnej minibusovej prepravy na území Slovenskej republiky a okolitých štátov. Minibus sa vďaka svojej kompaktnej veľkosti a primeranej kapacite voľných miest dokáže flexibilne pohybovať v premávke na cestách, a taktiež poskytuje možnosť pohybovať sa v úzkych uličkách a dopraviť cestujúcich čo najbližšie k cieľu. Prepravu zabezpečujeme pohodlným 23-miestnym plne klimatizovaným minibusom Mercedes Sprinter 519 CDI, pričom hlavný dôraz pri preprave kladieme predovšetkým na bezpečnosť, pohodlie a spokojnosť klienta. K pohodliu minibusu prispieva dostatočný priestor na sedenie pre každého cestujúceho, polohovateľné sedadlá s možnosťou vysunutia do uličky. Každé z nich je vybavené bezpečnostným pásom. Pre každého cestujúceho je k dispozícií lampička nad hlavou na čítanie.

Pri potrebe prepraviť vyšší počet cestujúcich pre Vás zabezpečíme dopravné kapacity prostredníctvom našich partnerov, samozrejme pri dodržaní našich štandardov kvality. Naša spoločnosť dokáže uspokojiť požiadavky na akúkoľvek prepravu osôb, od jednorázových prepráv, až po pravidelné kyvadlové prepravy.

Využite naše služby na:

Prosím, kontaktujte nás pre cenovú ponuku.

Popri prepravných službách ponúka spoločnosť aj priestor pre marketingové zámery svojich partnerov. V minibusoch sú inštalované LCD obrazovky, ktoré ponúkajú priestor pre premietanie krátkych reklamných spotov. Viac informácii a fotografii nájdete aj na našej facebook stránke. V prípade záujmu o spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

Tešíme sa na spoločnú jazdu.

Ochrana osobných údajov